Česnakai dekoratyviniai (vazonėliuose)

 • Dekoratyvinių česnakų svogūnėliai sodinami rudenį: rugsėjo-lapkričio mėn., o žiedais džiugina nuo pavasario iki rudens, priklauso nuo veislės. Bet jei atsitiko taip, jog rudenį nenusipirkote ir nepasodinote, o norite džiaugtis žiedais jau šiais metais,– turime sprendimą,– dekoratyviniai česnakai vazonėliuose, parduodami pavasarį! Mes juos pasodinome rudenį, o pavasarį jūs galite įsigyti jau sudygusius ir atsargiai išėmus iš vazonėlių sodinti tiesiai į žemę. Sodinti tokiame gylyje, kaip yra pasodintas vazonėlyje, galima 1-2 cm giliau, jei sodinukas jau praaugęs ir norisi didesnio stabilumo.
  Dekoratyviniai česnakai gali būti nuo mažiausių iki didžiausių, atsižvelgiant į tai, reikėtų parinkti tinkamą vietą sodinimui. Žemesnės veislės puikiai jausis tarp kitų augalų, alpinariumuose, žemaūgių augalų gėlynuose. Aukšti, dideli dekoratyviniai česnakai pareikalaus daugiau apmastymo, kur pasodinti, kad jų žydėjimo metu, jų dominavimo nenustelbtų kiti tuo pačiu metu žydintys augalai (puikus fonas gali būti pvz. viksvos ).
  Kaip ir visos kitos svogūninės lauko gėlės dekoratyviniai česnakai nereikalauja daug priežiūros, puikiai žiemoja, pasižymi išskirtine išvaizda, užpildo žiedais gėlynus nuo pat pavasario, ypač ten, kur dominuoja vėliau grožį parodančios vasarinės ar rudeninės gėlės, varpiniai augalai.
  Daugiau apie dekoratyvinių česnakų sodinimą ir auginimą skaitykite mūsų blog'e čia.
   

  Česnakas žilasis
  Kodas: DG-0050

  Lot. Allium senescens ssp. montanum var. glaucum

  Parduodami 1 l vazone

  Kaina 350
 • Svogūninės gėlės vis labiau mėgstamos ir sodinamos mūsų gėlynuose. Bene populiariausios ir išraiškingiausios svogūninės gėlės yra dekoratyviniai česnakai, dažnai net pas mus vadinami lotynišku vardu ALLIUM.
  Dekoratyviniai česnakai (Lot. Allium) – tai svogūninės gėlės, kurios maloniai nustebins ir įneš į jūsų gėlynus šiuolaikiškumo.
   

 • Prenumeruok ir gauk gerų pasiūlymų

  Sekite mus socialiniuose tinkluose: