SODO DIVA– vieta, kur klesti daugiametės gėlės ir kiti dekoratyviniai augalai

 •  

  ‘‘Kažkas šnara... Čiurlena... Čiulba...
  Kažkas verčia sustoti ir mėgautis grožiu...
  Kažkas tiesiog prašosi, kad paliestum...
  Kažkas švelniai kutena nosytę...
  Kažkas maloniai nuteikia gomurį... ‘‘,

  – Vaida Kupšytė-Meilė/ SODO DIVA įkūrėja –

   

  Myliu gamtą nuo pat mažens... Gal todėl, kad gimiau ir augau kaime? Užaugau ir atvažiavau į Klaipėdą, bet tikriausiai likimas, jog ir čia turiu savo gamtos kampelį :) 


  Šiek tiek istorijos


        Kol namuose augo mano gražiausios gėlės- VAIKAI, baigiau kraštovaizdžio projektavimo studijas. Šiandien siekiu, kad šis pomėgis ir išsilavinimas taptų dideliu projektu, kuriame mano padaugintos ir užaugintos daugiametės gėles ir kiti dekoratyviniai augalai Jums padėtų susikurti pačius nuostabiausius daugiamečių gėlių gėlynus!


        Gėlės mane žavėjo visada, metai iš metų mano gėlynai žydėjo ir džiugino mano pačios, o ir kaimynų akis bei širdis (vis sulaukdavau komplimentų :) ). Kada buvo pradžių pradžia tikrai nepasakysiu, tiesiog mano gėlynai prie namų plėtėsi, daugiametės gėlės užėmė vis didesnius plotus, ypatingą vietą gėlynuose užėmė žoliniai, varpiniai, viksviniai augalai, tokie kaip miskantai, soruolės, eraičinai, viksvos ar lendrūnai. Tarp jų įsitaisė lauko gėlės: astilbės, veronikos, žiognagės, kraujažolės, notros, šilokai, alūnės, taip pat žydintys dekoratyviniai krūmai, visžaliai augalai.


        Per keletą metų sode apsigyveno nemažai rūšių ir veislių augalų, todėl nusprendžiau, jog pats laikas pradėti veikti, taip gimė elektroninė parduotuvė www.sododiva.lt, kurioje galite įsigyti nuostabaus grožio augalų. Kasmet savo augalų kolekciją papildau vis naujais augalais, jei šiandien nerandate kokio norimo augalo, – visko gali būti, jog netrukus bus! Jei labai nekantraujate, – rašykite ir atsižvelgsiu į Jūsų norus :) .


  Daugiametės lauko gėlės Jūsų skoningai aplinkai


        Kiekvienas iš Jūsų turite skirtingus gėlynus, skirtingas auginimo sąlygas, skirtingus poreikius, todėl, kad Jums būtų lengviau išsirinkti, kiekvienam augalui pridėjau aprašymus su tinkamiausiomis augimo sąlygomis, žydėjimo laiku, žiedų ir lapų spalva bei rekomenduojama priežiūra.

         Didelę augalų asortimento dalį užima daugiametės gėlės žydinčios visa vasarą, alpinariumo augalai, gėlės kapams, pavėsio ar pusiau pavėsio augalai, pavasarinės gėlės, šliaužiantys ir kiliminiai sodo augalai. Be žolinių augalų auginame ir dauginame įvairius krūmus, tai lanksvos, budlėjos, hortenzijos, sidabrakrūmiai, tujos ir t.t. 

        Visi dekoratyviniai augalai auginami lauke, todėl puikiai prisitaikę prie mūsų klimato sąlygų. Tiesa, šiltėjant klimatui vis bandome prisijaukinti net šiltesnių zonų augalų (kartais pavyksta), todėl, jei nenorite eksperimentuoti, perkant augalus atkreipkite dėmesį į augalų atsparumo zonas, jei augalas priklauso 7 ar net 8 zonai, nuoširdus patarimas- nerizikuoti, nes pas mus gali nežiemoti.

  Pardavimui daugiametės gėlės ir augalai auginami vazonuose, todėl sodinti galite kada tik užsimanysite.

  Augalai internetu


        Visiškai nesvarbu kuriame Lietuvos krašte gyvenate, – visus augalus siunčiame Jums patogiu būdu arba atvežame patys. Apie augalų pristatymą plačiau skaitykite DUK skiltyje arba augalų pristatymo informacija.


        Džiaugiuosi ir dėkoju, jog užsukote į mano svetainę, tikiuosi, kad čia sugaištas Jūsų brangus laikas bus praleistas turiningai :)

   

  Nuoširdžiausi linkėjimai! Būkite savo sodo Divomis!

  Vaida/ SODO DIVA įkūrėja  

 • Prenumeruok ir gauk gerų pasiūlymų

  Sekite mus socialiniuose tinkluose: