Lendrūnai

 • Lendrūnai siunčiant yra patrumpinami, kad tilptų į dėžę, atsiimant Klaipėdoje jų aukštis ir smilgos paliekamos.

  Ar matėte kur mieste ar sodyboje varpinių augalų kupstus su tiesiomis, tarsi stygos smilgomis? Tikriausiai nesuklysime, panašu, kad tai buvo lendrūnai! Būtent lendrūnai pasižymi tiesiomis, vertikaliomis smilgomis, kurios yra dekoratyvios nuo vėlyvo pavasario ar vasaros pradžios iki pat kito ankstyvo pavasario.


  Beveik visi lendrūnai auga tvarkingais, kompaktiškais kupstais, pakankamai greitai plečiasi, stiebai taisyklingai stiebiasi į viršų, šluotelės nenulinksta, visada išlieka vertikalios. Atželia anksti pavasarį (kol dar miskantai miega, lendrūnai jau pilnai vegetuoja), o pražysta labai anksti, – pavasario gale ar vasaros pradžioje, tai gana reta savybė tarp aukštaūgių žolinių augalų. Žiedynai išlieka dekoratyvūs net po žydėjimo, stiebai neišsivarto, o šluotelės nenubyra, rudeniop stiebai ir smilgos įgauna auksinių atspalvių, tad neskubėkite nukirpti, geriausias laikas kirpti senus lapus ir stiebus yra ankstyvas pavasaris.


  Lendrūnai mėgsta saulėtas vietas, dirvožemiui nėra reiklūs, atsparūs šalčiams.
    

  Skaityti daugiau
  Lendrūnas smailiažiedis 'OVERDAM'
  Kodas: DG-0055

  Lot. Calamagrostis x acutiflora 'OVERDAM'

  Lendrūnai parduodami 2 l vazonuose

  Kaina 450
  Lendrūnas smailiažiedis 'ENGLAND'
  Kodas: DG-0082

  Lot. Calamagrostis x acutiflora 'ENGLAND'

  Lendrūnai parduodami 2 l vazonuose

  Kaina 450
  Lendrūnas smailiažiedis 'KARL FOERSTER'
  Kodas: DG-0067

  Lot. Calamagrostis x acutiflora 'KARL FOERSTER'

  Lendrūnai parduodami 2 l vazonuose

  Kaina 450
  Lendrūnas smailiažiedis ‘AVALANCHE‘
  Kodas: DG-0133

  Lot. Calamagrostis x acutiflora ‘AVALANCHE‘

  Lendrūnai parduodami 2 l vazonuose

  Kaina 450
 • Lendrūnai yra kone anksčiausiai atželiantys ir pražystantys aukštaūgiai žoliniai augalai. Puikiai dera su visomis žydinčiomis gėlėmis ar kitais varpiniais augalais. Lendrūnai sodinami želdynuose, kur reikalingas vertikalus akcentas, taip pat gali būti puikus fonas žydinčioms gėlėms, gražiausiai atrodo susodinti grupėmis, eilėmis, lendrūnai – puikus pasirinkimas, norint suformuoti pertvaras gėlynuose ar atskirti zonas sklype, prisimenant tai, jog atskyrimo funkciją atliks ir žiemą, žinoma, jei nenukirpsite rudenį.

  Skaityti daugiau
 • Prenumeruok ir gauk gerų pasiūlymų

  Sekite mus socialiniuose tinkluose: