Pirmosios daugiametės pavasario gėlės, jų pavadinimai: kas pavasarį anksčiausiai džiugina žaluma ar net žiedais?

Kasmet artėjant pavasariui pradedame galvoti apie savo gėlynus: kas juose žydės, kaip juos pagražinti, kuom papildyti, o ko gero didžiausią rūpestį kelia pavasaris, kai atrodo viskas nupjauta ir lieka juoda žemė. Kad taip neatsitiktų, vertėtų pagalvoti kokių pavasario gėlių pasodinti gėlyne, kad jos išlaikytų formą per žiemą, arba bent jau atželtų nuo ankstyvo pavasario.

5 klausimai ir atsakymai: KADA IR KAIP SODINTI DEKORATYVINIUS ČESNAKUS

Ne paslaptis, jog dekoratyviniai česnakai žavi įspūdingais žiedynais miesto erdvėse, o gal net pas kaimynę, visai čia pat už tvoros... Norisi šio grožio ir savo sklype, bet neramina, jog tai reikalauja daug priežiūros ar žinių. Patikėkite, reikia visai nedaug, kad dekoratyvinių česnakų klestėjimą galėtumėte stebėti ir savo gėlynuose!

DAUGIAMETĖS GĖLĖS IR DEKORATYVINIAI AUGALAI INTERNETU: į ką reikėtų atkreipti dėmesį, perkant augalus internetu, kad netektų nusivilti?

Ar pažįstamas jausmas, kai užsakėte lauko gėles internetu, o gauta siunta net nuliūdino; tikėjotės didžiulių augalų kerų, apsipylusių žiedais, o gavote dar nežydinčius, ar jau peržydėjusius dekoratyvinius augalus? Arba, užsakydami daugiametes gėles internetu ankstyvą pavasarį, gavote vos išlindusius iš žemės augalų ūgliukus, o nuotraukoje matėte visai ne tokį vaizdelį!?
Tai kaip pirkti ir ko tikėtis, kad užsakyti daugiamečiai augalai internetu būtų tokie, kokių tikitės?

5 naudingi patarimai, KAIP SODINTI DAUGIAMEČIUS AUGALUS PER KAITRĄ

Koks nuostabus laikotarpis yra vasara, argi ne taip? Basos kojos, teškantis vandenukas, saulės vonios... Bet ką daryti, jei per pačią kaitrą nusprendėte pasigražinti aplinką ir ,,kažkokiu stebuklingu būdu‘‘ dar kelios daugiametės gėlės atsirado jūsų kieme? Kaip jas apsaugoti, kad jos lengviau prigytų, kai lauke temperatūra gerokai aukštesnė nei +20 laipsnių?

  • Prenumeruok ir gauk gerų pasiūlymų

    Sekite mus socialiniuose tinkluose: