Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kur jus rasti, kaip atsiimti augalus?


  Prekybinės aikštelės kol kas nėra, vykdoma tik internetinė prekyba, tad augalus siunčiame visoje Lietuvoje. Esame iš Klaipėdos, taigi Klaipėdoje galime atvežti jūsų užsakymą arba susitarus susitikti mieste ir perduoti augalus. Pateikite užsakymą ir pasirinkite ‘‘Pristatyti nereikia. Prekes pasiimsiu pats‘‘.

  Ar siunčiate augalus?

  Taip, daugiametes gėles siunčiame visoje Lietuvoje. Siunčiame Omnivos ar LP Express paštomatais ir kurjerių tarnybomis. Jei pakavimas ir siuntimas atrodo per daug sudėtingas dėl augalų kiekio ar dydžio, planuojame išvežimus patys.

  Kokios siuntimo kainos? 

  Siuntimo kaina nuo 4.99 eur. Kaina priklauso nuo pasirinkto siuntimo būdo.

  Ar siunčiant augalai atvyks saugiai, nebus sulaužyti?

   Augalai supakuojami į dėžes taip, kad neturėtų galimybės vartytis. Aukštos (virš 1m aukščio) daugiametės gėlės gali būti nukirptos arba sulenktos, bet dėl to nerimauti nereikėtų, nes daugiametės gėlės kasmet leidžia naujus stiebus ir lapus, todėl svarbiausia dalis– šaknys. 


  Ar galiu pirkti ir sodinti augalus vasarą?


  Žinoma galite! Augalai iš vazonų į gruntą gali būti sodinami bet kuriuo metų laiku, nes jų šaknynas susiformavęs, sodinant jis neišsidrasko, todėl augalai nepajaučia jokio streso.

   

  Kaip galiu pateikti užsakymą?


  Užsakymą galite pateikti el. parduotuvėje, išsirinkite norimos rūšies augalus ar prekes, dėkite į krepšelį ir pradėkite pirkimą. Užpildykite pirkėjo duomenis, pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdą ir užsakykite. Jūsų užsakymas pateiktas! Laukite patvirtinimo laiško, apmokėkite užsakymą ir laukite prekių.
  Jei šis būdas jums per sudėtingas, užsakymus galite pateikti el. paštu info@sododiva.lt . Surašykite kokių ir kiek augalų ar prekių norite ir atsiųskite nurodytu el. paštu.

   

  Kodėl turiu sulaukti užsakymo patvirtinimo?


  Užsakymo patvirtinimas reikalingas, tam, kad išvengtume papildomų darbų ir nesklandumų. Gavus užsakymą įsitikiname, kad tikrai visus užsakytus augalus turime ir galėsime įvykdyti Jūsų užsakymą ir tik tada siunčiame patvirtinimą, kad ramiai, be streso galėtumėte apmokėti užsakymą ir būti garantuoti, kad viską ką užsakėte gausite. • Prenumeruok ir gauk gerų pasiūlymų

  Sekite mus socialiniuose tinkluose: